Znakování se zpěvem a hrou

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs je prvním a nejrozšířenějším programem znakování - je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i děti.

Věk: 1-2 let
Cena: 1080,- Kč - v ceně zahrnuto: 6 lekcí x 130,-/lekce + CD se zpěvníčkem
nebo 1.780,- Kč - v ceně zahrnuto:6 x 130,-/lekce + CD se zpěvníčkem, dvě leporela - Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky a laminovaný přehled znaků, to vše v BeeBo batůžku
Zahájení: 21.9.2017
Ukončení: 2.11.2017

čtvrtek, 10.15—11.00

Lektor: Lucie Hrábková
Přihlásit

Kurzy, ve kterých se děti učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce. V kurzech se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená pro děti ve věku od 8 do 20 měsíců zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

Cena kurzu se odvíjí od Vámi zvolených materiálů - základní / rozšířené:

Cena: 1080,- Kč - v ceně zahrnuto: 6 lekcí x 130,-/lekce + CD se zpěvníčkem
nebo 1.780,- Kč - v ceně zahrnuto:6 x 130,-/lekce + CD se zpěvníčkem, dvě leporela – Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky a laminovaný přehled znaků, to vše v BeeBo batůžku

Lektorka:

Lucie Hrábková - "Jsem certifikovanou lektorkou Baby Sings - znakování pro miminka a batolata. Se znakováním mám velmi dobrou zkušenost se svými dvěma syny. Považuji ho za skvělý způsob, jak nejenom snadno poznat potřeby maličkých dětí, ale také jak lépe nahlédnout a porozumět jejich světu."
Kontakt: Lucie.Hrábková@email.cz, 737 740 485
Přihlášky na info@rkulitka.cz

Galerie k článku