Znakování se zpěvem a hrou

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs je prvním a nejrozšířenějším programem znakování - je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i děti.

Kurzy, ve kterých se děti učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách v rámci tématu dané lekce. V kurzech se střídají aktivity rozvíjející pohyb, smyslové vnímání, řeč i sociální dovednosti. Metodika vytvořená pro děti ve věku od 8 do 20 měsíců zajistí, že děti kurzy baví, udrží si při nich pozornost a rozvíjí si celkové psychomotorické dovednosti.

Cena kurzu se odvíjí od Vámi zvolených materiálů - základní / rozšířené:

1.020,- Kč = 6 x 120,-/lekce + CD se zpěvníčkem

1.720,- Kč = 6 x 120,-/lekce + CD se zpěvníčkem, dvě leporela - Moje první znaky a Moje další znaky, DVD Moje první znaky a laminovaný přehled znaků, to vše v BeeBo batůžku

Lektorka:

Kroužek provozuje My Aktivity o.p.s.

Přihlášení a informace na info@rkulitka.cz, tel. 222 990 332Lucie Hrábková - "Jsem certifikovanou lektorkou Baby Sings - znakování pro miminka a batolata. Se znakováním mám velmi dobrou zkušenost se svými dvěma syny. Považuji ho za skvělý způsob, jak nejenom snadno poznat potřeby maličkých dětí, ale také jak lépe nahlédnout a porozumět jejich světu."

Věk1 až 2 roky
MístoKemp Pražačka
LektorLucie Hrábková
Datum zahájení21.09.2017
Datum ukončení02.11.2017
Termíny konáníČtvrtek, 10:15-11:00
Cena za 1. pololetí1020 Kč
Cena za 2. pololetí0 Kč
Cena za rok0 Kč