Kurz relaxace a mediace

Publikováno v středa, 19. 9. 2018

Naučte se uvolňovat své tělo i mysl a skrze tělesné pocity lépe rozumět svým emocím. "Vedlejším produktem" je lepší soustředivost a časté zlepšení psychosomatických obtíží.
Kurz je veden zkušenou psychoterapeutkou Mgr. Jitkou Herzánovou.

Naučíte se uvolňovat své tělo i mysl a skrze tělesné pocity lépe rozumět svým emocím. "Vedlejším produktem" je lepší soustředivost a časté zlepšení psychosomatických obtíží.

Kurz je zakončen certifikátem o absolvování a je určen pro osobní potřebu zúčastněných.
(Jedná se o nácvik mentálních technik, součástí není fyzické cvičení. V průběhu kurzu seleží na podložce, popř. sedí na židli.)

V průběhu šesti lekcí se naučíte šest základních prvků autogenního tréninku, který tvoří ucelený systém k uvolnění a harmonizaci těla a mysli. Seznámíte se s technikou, která vám pomůže pomocí tělesných pocitů lépe porozumět svým emocím a rozpouštět je. Vyzkoušíte si i ochutnávku cvičení pro lepší soustředivost a snížení nervozity a psychické tenze pocházející z východní i západní kultury a budete si pro sebe moci vybrat ta, která vám budou nejbližší.

A na každé lekci si zahrajete mind games - cvičení, které pracuje s vaší představivostí, intuicí a různými symboly - velmi příjemnou a inspirativní část práce s myslí.

Kurz je veden zkušenou psychoterapeutkou Mgr. Jitkou Herzánovou.
Objednávky a více informací na https://mojeosobnost.cz/kurz/relaxace-a-meditace/.

Galerie k článku