Příměstské letní tábory

Začátek: pondělí, 16. 7. 2018, 8.00 hodin
Konec: pátek, 31. 8. 2018, 17.00 hodin

Pro letošní rok jsme pro vás připravili 3 typy příměstských táborů pro děti ve věku 3 - 8 let.

Příměstský tábor pro nejmenší

Příměstský tábor pro nejmenší děti ve věku od 3 - 5 let probíhá v herně RK Ulitka, na přilehlém hřišti, zahradě i v lese. O děti se starají 2 hodné paní učitelky, které pro ně připravují bohatý program (výtvarné aktivity, sportovní a kolektivní hry, program na hřišti apod.). Po obědě je pro děti zajištěn prostor na odpočinek, před kterým nechybí čtená pohádka.

Vyberte si některý ze 7 termínů a přihlaste se online:

Příměstský pohybový tábor

Prázdninová dobrodružství můžete zažít i v Praze, když jsou rodiče v práci.
Příměstský pohybový tábor probíhá v tělocvičně RK Ulitka, na přilehlých sportovištích areálu Pražačka, na hřišti a parku v okolí. Pohybový tábor je určen dětem ve věku 5 - 7 let a je zaměřen na pohybové a sportovní aktivity pod vedením zkušených lektorů - sportovců. Děti se vyřádí při kolektivních hrách, užijí si spoustu soutěží a poznají nové kamarády.

Vyberte si některý z termínů a přihlaste se online:

Letní sportovní kemp

Rozhodujete se, který sport pro Vaše dítě zvolit? Během týdne si děti vyzkouší pod vedením zkušených trenérů různé sporty a trenéři Vám pak dají své doporučení.
Sportovní tréninky povedou zkušení trenéři z místních sportovních oddílů. Děti budou mít možnost vyzkoušet si různé sportovní aktivity - tenis, stolní tenis, judo, fotbal, atletika, tanec, plavání. Výstupem pro rodiče pak bude ucelený přehled, jaký sport je pro jejich dítě vhodný. Druhá část dne je věnována kolektivním hrám.

Vyberte si některý z termínů a přihlaste se online:

Galerie k článku